Безрамне скління

Правильно обране скління допоможе зберегти тепло та зменшити витрати на опалення, а також забезпечить захист від шуму та пилу.

Безрамні системи скління на сьогодні стали дуже  популярними. Вони завжди привертають до себе увагу своєю легкістю, сучасністю та універсальністю. 

Ми маємо великий досвід саме в склінні безрамними системами і реалізували велику кількість обєктів, тому ви можете нам довіритись і бути впевненими в нашому професіоналізмі.Застосування безрамного скління для терас, альтанок і веранд є дуже зручним в усіх відношеннях: у закритому, так і в відкритому стані немає вертикальних профілів, через що створюється атмосфера легкості, та простору.

А завдяки монолітному гартованому склу, або склопакету, ви будете захищені від небажаних природних умов, таких як вітер, дощ та сніг. Ці всі явища перестануть приносити вам дискомфорт, і дозволять в повній мірі насолодитись відпочинком, та краєвидом у вашому затишному скляному куточку.

Всього налічуєтсья  26 видів різних  систем! Ми не будемо описувати кожну систему, а відмітимо основні системи які частіше за все ми використовуємо в своїх роботахМіж собою вони можуть різнитись, як принципом дії, так і відкриванням:

- розсувна
- гармошка
- книжка
- гільйотина

Конфігурація і форма скління може бути різна: кутова, пряма, П-подібна або заокруглена. Тому для більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів.

Скління терас можна здійснити такими конструкціями:

Безрамне скління.
Безрамні конструкції це гарне рішення, коли ви не хочете обтяжувати дизайн тераси та зберегти лаконічність. Безрамні двері та вікна роблять зовнішній вигляд тераси акуратним, створюють вишуканий екстер'єр та одразу привертають увагу.

Металопластик.
Скління тераси металопластиковими конструкціями допомагає покращити теплоізоляцію приміщення. Окрім того, ПВХ – дуже міцний матеріал, стійкий до умов довкілля. Тому гарантовано, що вікна та двері з металопластиковими рамами забезпечать тривалий термін служби вашої тераси.

Алюміній.
Алюміній стійкий до будь-яких температур та погодних умов. Це міцний матеріал, який служить десятиліттями та не деформується. За ним дуже легко доглядати, достатньо лише робити протирання кожні 2-4 місяці. Можна зробити повністю скляну терасу по типу зимового саду з теплої алюмінієвої системи та не переживати, що вам буде холодно.

Подивіться коротке відео про нашу компанію:

Факти про нашу компанію у цифрах

14

років
на ринку

1

рік безкоштовного
обслуговування

10

тисяч проектів
виконали

Найкращі комплектуючі перевірених виробників

Етапи робіт зі скління

01

Звернення

Отримуємо від Вас звернення до нашої компанії з послуг скління.

02

Розрахунок
вартості

Проводимо повний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту.

03

Договір

Складаємо з Вами договір з усіма тонкощами та очікуємона передоплату.

04

Реалізація

Виконуємо монтаж обладнання та повністю реалізуємо Ваш проект.

Заповніть форму та очікуйте на консультацію

Заповніть форму, та ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Фото вашого обʼєкту

Дякую! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.

Кількість та тривалість дзвінків необмежена. Вартість дзвінків згідно з тарифами Ваших мобільних операторів.

Телефон:
0 800-33-15-00
ми у соц. мережах: